Co vás čeká v poradně

KONTAKT: +420 720 574 836

pristroj-Jawon-IOI-353

Motto: Morální a lidský přístup ke klientovi

Kromě toho, že morální přístup ke klientovi je mi z povahy vlastní, tak jsem navíc jako člen Aliance výživových poradců AVP ČR přijal Kodex AVP ČR, který mě zavazuje vykonávat v tomto oboru službu odborně i morálně na nejvyšší úrovni.Prostě dělám to hlavně proto, že chci lidem poradit a pomoci…

VSTŘÍCNÉ OSOBNÍ JEDNÁNÍ

Úvodní setkání s poradcem v klidném prostředí, kde čas bude věnován pouze vám.

ROZHOVOR O VAŠICH TÉMATECH

Vstupní rozhovor, který nám umožní detailněji určit vaše výhody a rizika v oblasti zdraví, výživy a životního stylu.V případě vašeho zájmu si zde můžete dohodnout konzultaci.

MĚŘENÍ TĚLESNÉ KOMPOZICE

Vstupní měření tělesné kompozice na přístroji Jawon IOI 353, které nám dá velice komplexní informace o vašem současném složení těla a jeho kondici.Podrobnější informace o měření naleznete v článku Kondice vašeho těla očima čísel a měření

VÝSLEDKY A DOPORUČENÍ

Hodnocení údajů ze vstupního rozhovoru a měření provede poradce osobně vysvětlením jednotlivých parametrů, rizik a doporučení.

STANOVÍTE SI CÍL

Společně si upřesníme jaký je váš hlavní cíl spolupráce s výživovým poradcem. Z konzultace si odnesete instrukce a k nim vysvětlení jak a proč evidovat své stávající stravovací a pohybové návyky.

DOSTANETE VÝŽIVOVÝ PLÁN

Na základě vašich informací připravím výživový plán ve formě jídelníčku a rozvrhu pohybových aktivit, vysvětlím rozdíly oproti současnému stavu. Další informace naleznete také v článku Hubnutí a výživový plán.

INFORMACE O POTRAVINÁCH

Odnesete si informace z oblasti technologie potravin a přípravy pokrmů. Můžete využít asistenci poradce při nákupu potravin.

INFORMACE O VÝŽIVĚ A O TĚLE

Budete mít k dispozici vzdělávací dokumenty, kde i v době mimo naše osobní setkání najdete základní informace a odpovědi na obvyklé otázky klientů .

PODPORA MIMO PORADNU

Vaše případné dotazy, návrhy a další potřebné informace budete moci s poradcem konzultovat přes email v dohodnuté době.

POCHOPÍTE CO JAK PROČ

Setkáte se s takovým osobním přístupem poradce, abyste pochopili jak věci fungují, co a proč vám prospěje nebo naopak.

KONZULTACE NA CESTĚ K CÍLI

V předem dohodnutých termínech absolvujete kontrolní konzultace, kde budeme sledovat, měřit, hodnotit vývoj a korigovat jeho trend k vašemu cíli.

NALEZENÍ VAŠICH DALŠÍCH MOŽNOSTÍ

Rozhovory s koučem vám pomohou najít vaše další nové cíle, vaše vlastní možnosti řešení a odpovědnost, dají vám motivaci a podporu.

Dohodnout konzultaci