Vegetariánství a výživa

Vegetariánství a výživa

Motto : Chci žít alternativně

KONTAKT: +420 720 574 836
mám zájem o analýzu mého současného jídelníčku s doporučením nutričních změn
mám zájem o analýzu mého současného jídelníčku včetně návrhu nového jídelníčku

Jste skutečně vegetariánem či vegetariánkou?

Veřejnosti jsou obecně známé hlavně pojmy jako vegan a vegetarián. Podle charakteru potravin, které akceptujete ve vašem jídelníčku je alternativní styl výživy možno specifikovat mnohem přesněji a správně ho také pojmenovat, chcete vědět jak jste na tom ? To vám prozradí článek Alternativní styl života a stravy, nebo osobní konzultace přímo se mnou v poradně.

Alternativní strava má mnoho předností, v čem je obvykle skrytá její náročnost?

Alternativní strava je na rozdíl od stravy označované jako standardní zcela jistě šetrnější k živým tvorům a klimatu naší planety Země. Pro váš alternativní jídelníček může být ovšem mnohdy náročné zajistit si ve stravě dostatek kvalitních bílkovin, minerálů, vitamínů, při jejichž dlouhodobém deficitu nastupují rizika zdravotních komplikací. Co přesněji je třeba v alternativní stravě zajistit se dočtete v článku Alternativní styl života a stravy.

Chcete žít alternativně a přitom předejít zdravotním rizikům z nevyvážené stravy?

Z vlastní zkušenosti pescetariána mohu potvrdit, že je to možné, pokud vám na tom osobně opravdu záleží . Je to na Vás . . . Je však těžké být na řešení této otázky sám, a tak jsem připraven při osobní konzultaci s vámi situaci probrat, poradit vám jak na to a připravit vám jídelníček odpovídající vašim individuálním potřebám a životnímu stylu. Některé zásady alternativní stravy uvádí též článek Alternativní styl života a stravy. Doporučuji toto téma řešit dříve než vás k tomu situace donutí. Půjde to lépe a budete mít z toho radost . . .

DOHODNOUT KONZULTACI