STRAVA VÝŽIVA JÍDELNÍČKY

STRAVA   VÝŽIVA   JÍDELNÍČKY

Motto : chci mít vše podle mých potřeb

KONTAKT: +420 720 574 836
mám zájem o analýzu mého současného jídelníčku s doporučením nutričních změn
mám zájem o analýzu mého současného jídelníčku včetně návrhu nového jídelníčku

Jaký je recept na správný jídelníček a na čem to záleží ?

Jste individualita, a to je třeba respektovat. Platí to i pro oblasti jakými jsou : strava, výživa a jídelníčky. Jak promítnout vaše individuální potřeby do stravy a jídelníčku Vám poradím na osobní konzultaci, rovněž tak vám připravím jídelníček přesně pro vás. Více na toto téma také můžete číst v článku Výživa a jídelníčky jejich specifika.

Už vás nebaví vaše současná strava, chcete zásadně změnit jídelníček?

Ujasněte si co je cílem této změny, možností je opravdu mnoho. Nový jídelníček může řešit např. tyto cíle : hubnutí, zdravá strava, alternativní strava, diety a alergie, pohyb a sport, těhotenství, kojení, stravu při náročném povolání, stravu seniorů apod. ). Jsem připraven sestavit vám nový jídelníček dle vašich individuálních potřeb, které si společně ujasníme na osobní konzultaci.

Jaký máte hlavní důvod upravit vaši stravu a jídelníček, jaký je váš cíl?

Nejste si zcela jisti, zda v tom máte jasno? Nabízím vám v tomto smyslu více možností, chcete zjistit vaše možnosti ? Váš cíl rovněž můžeme společně upřesnit při osobní konzultaci.

Nejste si jisti, že pouhá změna jídelníčku splní cíl, který jste si dali?

Místo pouhé změny jídelníčku je komplexnější možností tzv. Výživový plán řešící
nejen stravu. Chcete se o něm dozvědět více ? Jsem připraven sestavit vám Výživový plán dle vašich individuálních potřeb a cílů.

DOHODNOUT KONZULTACI