fit-dayKlienti mé nutriční poradny už odpověď znají. V jejich životě má vysokou cenu nejen čas, ale také pevné zdraví, pro které je pravidelná a nutričně vyvážená strava zásadní. Opustili proto jinak poměrně časté ranní rituály vyrážení z domova bez snídaně, či vykonání zastávky ve Fast foodu.
Jak je tedy možné skloubit jídlo a spěch, rychle a zdravě? Celkem hravě. Klientům mé poradny se velmi osvědčily snídaně i svačinky, pro jejichž rychlou přípravu si zvolili potravinové produkty české značky Fit-day. V naprosté většině jde o výrobky z jednoduchých, každému známých a jasně deklarovaných ingrediencí, mezi něž patří obiloviny, luštěniny, ovoce, zelenina.
Pro značku Fit-day platí nejen, že: „V jednoduchosti je krása“ , ale také nezaměnitelná chuť a rychlost přípravy pokrmu, o kterou většině z nás v dnešní době často právě jde. Výrobky Fit-day jsou ve formě prášku, takže stačí odměrkou nabrat potřebné množství a smíchat s vodou, případně přidat ingredience jako třeba vločky, ovoce, ořechy, a je hotovo…
Snídaňovým či svačinovým Smoothie, které je opravdu velmi rychlou záležitostí, však rozsah využití produktů Fit-day zdaleka nekončí. Některé řady výrobků Fit-day umožňují dokonce přípravu polévek nebo nutričně vyvážených a zdravých dezertů či lívanců. V porovnání s klasickými variantami těchto jídel je příprava opět výrazně rychlejší.
Otázku jak vhodně kombinovat Fit-day s ostatními pokrmy běžného jídelníčku řeším v poradně úspěšně s mými klienty, kteří tím získávají rychlou a zajímavou možnost jak přidat do svého jídelníčku další nutričně zajímavá jídla bez lepku, přidaného cukru a konzervantů, vhodná i pro ty, kteří nemusí maso a kravské mléko.
Problematiku přípravy a vhodného použití pokrmů připravených z Fit-day je možné konzultovat detailněji v poradně www.poradna-raisler.cz , kde naleznete i další zajímavé služby z oblasti výživy a zdravého životního stylu.